Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 11 VIII 2019 –  XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Dzisiaj w naszej parafii gościmy o. Piotra Graduszewskiego OSST, trynitarza, na co dzień posługującego we wspólnocie w Budziskach w diecezji sandomierskiej. Przez całą niedzielę modli się razem z nami i głosi kazania na Mszach Świętych. Serdeczne Bóg zapłać!

 

Kalendarz liturgiczny

Dzisiaj wspomnienie św. Klary, dziewicy.

We wtorek święto NMP Kalwaryjskiej. Uroczystości odpustowe w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.

W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek  Mszy Świętych w tym dniu jak w niedzielę a więc o 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00. Na każdej Mszy Świętej będziemy błogosławić zioła i kwiaty.

W piątek wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla.

W sobotę, święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji krakowskiej.

 

Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach a także pracującym przy obsłudze gości życzymy Szczęść Boże. 

 

Dodaj komentarz