SPOTKANIA KOLĘDOWE W KOŚCIELE

PROGRAM SPOTKAŃ KOLĘDOWYCH W NASZYM KOŚCIELE

W związku z trwającą pandemią Covid-19 w tym roku zmieniamy formę kolędy. Mniej będziemy odwiedzać parafian w domach, za to zapraszamy wiernych na wspólną modlitwę kolędową do kościoła. Spotkania kolędowe będziemy rozpoczynać w kolejne niedziele i święta o godz.  15’30 Mszą św. w intencji o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla zaproszonych i o szczęście wieczne w niebie dla ich bliskich zmarłych. Po adoracji Pana Jezusa w żłóbku, odśpiewaniu kolędy, można będzie zabrać do każdego domu wodę święconą i obrazek z modlitwą błogosławieństwa. Wtedy też będzie okazja do złożenia ofiary na fundusz ministrancki, na cele parafialne, utrzymanie księży, domy księży chorych i emerytów i cele charytatywne.

Zapraszamy na spotkania kolędowe do kościoła w następującym porządku:

W Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia mieszkańców domów przy ulicy Długiej.

W niedzielę 10 stycznia mieszkańców domów przy ulicach Karpęciny, Tatrzańskiej, Sportowej, Słonecznej i Leśnej.

W niedzielę 17 stycznia mieszkańców domów na Wierchach Głodowskim i Spiskim.

W niedzielę 24 stycznia mieszkańców domów na Wierchach Buńdowym i Olczańskim.

W niedzielę 31 stycznia mieszkańców domów przy ulicy Kościuszki.

W Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej 2 lutego mieszkańców Wierchów Kurucowego i Rusińskiego.

Jeśli ktoś, mimo wszystko, chce przyjąć księdza po kolędzie w swoim domu, prosimy aby ustalił termin wizyty z wybranym  księdzem.