18 IV 2021 r.  -III. NIEDZIELA WIELKANOCNA

W trzecią niedzielę wielkanocną rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny i przeżywamy Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Po Mszy św. o godz. 9’30 zmiana tajemnic różańca dzieci i rodziców modlących się za dzieci.

W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Jest to też dzień imienin naszego Księdza Wojciecha. O godzinie 19’00 odprawimy Mszę św. w intencji solenizanta i złożymy Mu życzenia.

W sobotę św. Jerzego, męczennika.

W przyszłą niedzielę święto św. Marka, Ewangelisty. Dzień imienin Metropolity krakowskiego Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Polecamy naszego Arcypasterza modlitwie wiernych.

Kandydaci do bierzmowania, ostatni zestaw pytań, (nr 161 – 185) mają możliwość zaliczyć w piątek i sobotę od godz. 17’00 do 19’00 w salce pod garażami.

Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania w środę po Mszy św. wieczornej w kościele.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bronisławę Bieda. W poniedziałek o godz. 14’00 będzie pogrzeb śp. Tomasza Nowickiego, który ostatnio mieszkał przy ul. Karpęciny. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.