Ogłoszenia Duszpasterskie

                              OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                        

20 VI 2021 –  12. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wobec poprawiającej się sytuacji pandemicznej w kraju, biskupi zgromadzeni na zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski, które odbyło się w dniach 11-12 czerwca w Kalwarii Zebrzydowskiej,  podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane. Dyspensy te zostają zniesione od 19 czerwca br., jednocześnie we wszystkich diecezjach.

Dziś o godz. 18’30 nabożeństwo czerwcowe.

W ciągu tygodnia nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18’30.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9’30 zmiana tajemnic Żywego Różańca Dzieci i rodziców modlących się za dzieci.

Również dzisiaj, Grupa Apostolska z naszej parafii serdecznie zaprasza wszystkich parafian na kiermasz ciast, który odbywa się w domu parafialnym po każdej Mszy św. Dochód z kiermaszu wspomoże wyjazd młodzieży z naszej parafii na rekolekcje w czasie tegorocznych wakacji.

Kalendarz liturgiczny

Dziś przypada wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera

W poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

W przyszłą niedzielę wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy i św. Władysława. Jest to dzień imienin naszego Księdza Proboszcza Władysława. O godzinie 11’00 odprawimy Mszę św. w intencji solenizanta i złożymy Mu życzenia.

Spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego codziennie przed Mszami św. i w czwartek od godz. 18’00. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkoły podstawowej w piątek o godz. 9’15.

 

 

 

Dodaj komentarz