4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21.04.2024 r.

Dzisiejsza niedziela Chrystusa, Dobrego Pasterza, rozpoczyna w Kościele katolickim kwartalne dni modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

W tym tygodniu w liturgii:

• Wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  • Czwartek – święto św. Marka,

Dom Ludowy serdecznie zaprasza w niedzielę 28 kwietnia na 38. Przegląd Gminnych Zespołów Regionalnych „Małe Bajania”. Rozpoczęcie uroczystą Mszą św. o godz. 8.00 w naszym kościele, o godz. 9.30 oficjalne otwarcie i rozpoczęcie przeglądu w Domu Ludowym. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na „Otwarcie sezonu motocyklowego dla Marysi Białońskiej” 28.04. 2024 r. (niedziela). Rozpoczęcie Mszą Świętą w Ludźmierzu o godz. 11.00, następnie przejazd do Parku Cysterskiego w Szaflarach, gdzie od 12.30 odbędzie się impreza charytatywna z wieloma atrakcjami, obfitym bufetem, koncertami i loterią fantową.

W poniedziałek o 17:30 odbędzie się spotkanie organizacyjne przed wakacyjnym wyjazdem do Bułgarii z naszej parafii (tzw. Wakacje z Bogiem w terminie 1.08-10.08). Zapraszamy na spotkanie do salki pod garażami rodziców i młodzież zapisaną na wyjazd.

Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie: 16-24.10.2024 r. W programie także: Porto, Braga, Coimbra, Aljustrel, Batalha, Alcobaca, Nazare, Cabo da Roca, Obidos, Lizbona i Almada. Szczegółowy program na stronie internetowej parafii.

Naszym drogim Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i miłym Gościom życzymy radosnego przeżywania czasu paschalnego oraz wiele łask Bożych od Jezusa Miłosiernego.