Ogłoszenia Duszpasterskie

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28  II 2021 r. –  II  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś po sumie Droga krzyżowa, a o godz. 16’00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi ks. Bartłomiej Skwarek.  Będzie też Msza św. o godz. 20’00.

Z okazji dnia modlitw, postu i solidarności z misjonarzami, niedziela „AD GENTES”, po Mszach św. zbiórka ofiar na misję.

W piątek w naszym kościele będzie Droga krzyżowa o godz. 16’30 dla dzieci, o godz. 17’30 dla starszych i o godz. 19’00 dla młodzieży.

Spowiedź przed I piątkiem codziennie przed Mszami św. i w piątek od godz. 16’00.

W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży w salce pod garażami.

 W tym tygodniu z racji I soboty o godz. 16’15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo I sobotnie, a po nim Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi doznawane od ludzi.

Ponownie zapraszamy wszystkie dziewczęta i te młodsze i starsze, które chciałyby wejść w szeregi scholi parafialnej i uwielbiać Pana Boga poprzez śpiew w trakcie Mszy św., na spotkanie w sobotę o godz. 16’00 do salki pod garażami. Mile widziane dziewczęta grające na instrumentach. Gramy i śpiewamy na chwałę Boga.

Siostra zakrystianka Beata Krzysiek, po przeszło trzech latach troski o porządek wokół kościołów i ich wystrój, ze względu na stan zdrowia, musi podjąć przerwę w pracy na czas nie określony. Dziękujemy Siostrze za dotychczasową pracę i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Matka Generalna Zgromadzenia Sióstr Sług Jezusa Barbara Latocha, w związku z zaistniałą potrzebą, skierowała do pracy na stanowisku zakrystianki Siostrę Danutę Szczepanek. Serdecznie witamy Siostrę i życzymy Jej pogody ducha, zadowolenia i radości z służby Bogu i ludziom.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiktorię Stasik z Wierchu Rusińskiego.  Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.

.

Dodaj komentarz