20 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.08.2022 r.

Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających u nas na wakacjach i urlopach. Życzymy radosnego, zdrowego i bezpiecznego odpoczynku oraz zapraszamy do udziału w Eucharystii i w innych nabożeństwach.

Msze św. w naszym kościele codziennie w dni powszednie o godz. 7.00 i 19.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Okazja do spowiedzi przed Mszami św.

W kaplicy naszego kościoła w dni powszednie odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie adoracji po rannej Mszy św. i zakończenie przed wieczorną Mszą św.

Jutro  wypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwana w tradycji polskiej świętem Matki Boskiej Zielnej. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kwiatów i ziół.

• Środa – Święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji Krakowskiej
  • Sobota – wspomnienie  św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

Naszym Parafianom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, życzymy błogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia.