Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

4 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2023 r.

Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających u nas na feriach. Życzymy radosnego, zdrowego i bezpiecznego odpoczynku oraz zapraszamy do udziału w Eucharystii i w innych nabożeństwach. Msze św. w naszym kościele odprawiane są w niedziele o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 17.00 i 20.00, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00. W kaplicy naszego kościoła w dni powszednie odbywa się całodzienna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po rannej Mszy św. i zakończenie przed wieczorną Mszą św. W dni powszednie codziennie o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Z kalendarza liturgicznego:

  • Wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera, patrona wychowawców
  • Piątek – wspomnienie św. Błażeja, którego czcimy jako orędownika w chorobach gardła

Spowiedź przed I piątkiem codziennie przed Mszami św. i w piątek od godz. 16.00.

W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo o godz. 16.15.

W czwartek będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte będą sprawowane o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 17.00. Podczas Mszy św. poświęcenie gromnic. W tym dniu nie będzie całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Na Mszy św. o godz. 17.00 będzie góralska, bukowiańska oprawa liturgiczna. Również w czwartek przypada XXVII Dzień Życia Konsekrowanego. Składka zostanie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.

Dom Ludowy serdecznie zaprasza:

  • Środa (1 lutego) – godz. 20.00 – sztuka teatralna „Lykorz mimo włosnyj woli” w wykonaniu bukowiańskiego Teatru
  • Czwartek (2 lutego) – godz. 19.00góralskie jasełka w wykonaniu zespołów regionalnych z Leśnicy-Gronia.

Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

Naszym Parafianom i Gościom życzymy zdrowia, błogosławionej niedzieli, radości na każdy dzień oraz dobrego i bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.

Dodaj komentarz