OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26 NIEDZIELA ZWYKŁA01.10.2023 r.

 

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Komunii św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańca świętego po Mszy św. o godz. 8.00.

 

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
Środawspomnienie św. Franciszka z Asyżu, patrona ekologów.
Czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
Sobota wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

 

Od dzisiaj Msze św. popołudniowe będą odprawiane o godz. 17.00. Przed Mszą św. (16.30) nabożeństwo różańcowe. Porządek prowadzenia różańca przez cały miesiąc jest wywieszony w gablocie z ogłoszeniami i podany w na stronie internetowej parafii. W tym tygodniu Różaniec poprowadzą: niedziela –  Czcicielki i Czciciele Matki Najświętszej, poniedziałek – Grupa Trzeźwościowa, wtorek – Zespół Góralski „Mali Wiyrchowianie, środa – Grupa Apostolska, czwartek – dzieci z klas I, piątek dzieci z klas II, sobota –Pierwsza Róża Różańcowa Mężczyzn, niedziela –  Druga Róża Różańcowa Mężczyzn.

 

Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca codziennie przed Mszami św. i w piątek od godz. 15.30. W piątek po Mszy św. wieczornej wynagradzająca Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Adoracja  będzie modlitwą różnych wspólnot modlitewnych działających przy naszej parafii, zakończona Apelem Jasnogórskim.

 

W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo o godz. 16.15.

 

Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni iGościom dziękujemy za wspólną modlitwę, życzymybłogosławionej niedzieli i szczęśliwego nowego tygodnia.

 

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wojciecha Łacniaka. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.

 

 

Dodaj komentarz