OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.04.2024 r.

 

Dzisiaj ks. dr Wojciech BaranDyrektor Archiwum i Biblioteki Krakowskiej Kapituły Katedralnej przybliża nam postać Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, którego beatyfikacja odbędzie się 15 czerwca 2024 r.

 

Dziś w całej Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. To zachęta do lektury i rozważania tekstów Pisma Świętego.

 

Dom Ludowy serdecznie zaprasza w czwartek 18 kwietnia o godz. 19.00 na projekcję sztuki pt. „Zemsta” zarejestrowanej na kasetę VHS w 1997 r.

 

Bukowiańskie organizacje i stowarzyszenia zapraszają wszystkich mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej 20 kwietnia o godz. 20.00 do Domu Ludowego na Wielkanocne Posiady.

 

W związku z przygotowywaniem wpisu koronki klockowej na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego gromadzone są materiały dotyczące góralskiej koronki klockowej. Wszystkie osoby, które zajmują się koronką klockową lub mają informacje na jej temat, proszone są o ich przekazanie w przyszłą niedzielę tj. 21 kwietnia po Mszach Świętych o 8.00, 9.30 i 11.00 pani Zofii Polak. Będzie ona wówczas zbierała te informacje przed naszym kościołem.

 

 

Naszym drogim Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i miłym Gościom życzymy radosnego przeżywania czasu paschalnego oraz wiele łask Bożych od Jezusa Miłosiernego.

 

 

Dodaj komentarz