24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2024 r.

Przyszła niedziela w naszej Archidiecezji będzie Dniem Modlitwy za młodzież połączonym ze zbiórką środków na cele duszpasterstwa młodzieży. W naszej parafii zbiórka będzie na potrzeby naszej młodzieży (np. na wyjazdy, prowadzenie spotkań formacyjnych, pielgrzymki, itp.)

• W liturgii Kościoła:
  • Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana,
  • Środa – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  • Sobota – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

Serdecznie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy VI i VII w trzecie piątki miesiąca na godz. 18.00 do salki pod garażami, natomiast klasy VIII i I klasę szkoły średniej zapraszamy co 2 tygodnie w piątki na godzinę 18.00, również do salki pod garażami. Harmonogram spotkań będzie dostępny w gablotce i na stronie parafialnej. W tym tygodniu zapraszamy na pierwsze spotkanie kandydatów z klasy VI i VII w piątek na godz. 18.00.

We wtorek (17 września) na parkingu przy kościele w godzinach 8.00-16.00 będzie możliwość przeglądu technicznego gaśnic.

Wszystkim przybyłym do naszego kościoła na dzisiejszą Eucharystię: Naszym drogim Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i miłym Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę, życzymy dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.

W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Heleny Sztokfisz i śp. Marii Dunajczan. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu.