NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA

 

 

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

ZAPRASZAMY W KAŻDĄ PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA:

godz. 17.15 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu  i 15. minutowa medytacja nad Tajemnicą Różańca Świętego.

godz. 17.30 –  odmawiamy jedną część Różańca Świętego. 

godz. 19.00 – Msza Święta w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP.

 

W Fatimie, 13 lipca 1917 r. Matka Boża powiedziała do dzieci:

„Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie”,

a także:

Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewierności stale ranią. Przynajmniej ty staraj się nieść mi radość i oznajmij w moim imieniu, że przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię świętą, odmówią jeden Różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastu tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia