7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE12.05.2024 r.

Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych w kościele, jak również do zachowania tradycji śpiewania „majówek” przy kapliczkach.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 26 maja o godz. 11.00. Natomiast 2 czerwca o godz. 11.00 dzieci z klasy IV będą obchodziły rocznicę I Komunii św.

W niedzielę 26 maja o godz. 8.00 odprawimy doroczną Mszę świętą egzekwialną z Róż Żywego Różańca.

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
Wtorek – święto św. Macieja Apostoła.
Czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona  Polski.

Organizujemy wyjazd na Spotkanie Młodych w Lednicy. Wyjazd z parkingu przy kościele w piątek (31 maja o godz. 22.00). Powrót w niedzielę (2 czerwca ok. godz. 10.00). Zapisy u ks. Dawida.

Zarząd Spółki Wodnej-Wodociągowej w Bukowinie Tatrzańskiej informuje, że w dniu 19 maja o godz. 12.15 w Domu Ludowym, odbędzie się sprawozdawczo-wyborczeZwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Spółki.

W sobotę ze względu na sprzątanie kaplicy przed I Komunią św. nie będzie całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Naszym drogim Parafianom, Sympatykom naszej świątyni i miłym Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętych Patronów.